KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11986007
nr 1198 6007
Akvarell
Anna Romdahl, monogramsignatur, daterad -98, Strand, Motivet: 29x41 c3
Utrop:
500 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:53:17
Rörstrand